благодійні ярмарки

There are no images in this gallery.

 Благодійні ярмарки

 

Сучасна молодь є активними учасниками суспільного життя. Одні ведуть нелегку боротьбу на Майданах, в зоні АТО, відстоюючи право на гідне життя в єдиній і  неподільній європейській державі – Україна. Школярі теж не стоять осторонь, а в міру своїх можливостей долучаються, щоб допомогти і підтримати своїх однолітків, які втратили найдорожче – батьків.

В рамках реалізації «Програми національного виховання учнівської молоді Рівненщини» комунальним закладом «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради на базі  ЗОШ №13 м. Рівного 19 грудня проведено благодійну виставку-продаж робіт гуртка «Народні умільці-краєзнавці» (керівник Андреюк Н.І.). Виручені кошти діти передали сім’ї загиблого учасника АТО Сергія Гулюка, колишнього учня цього навчального закладу.

Подібний захід  комунальним закладом «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради було проведено на базі Степанської  ЗОШ  І-ІІІ ступенів 11грудня. На благодійному ярмарку “Допоможемо солдатам разом” члени гуртка «Народні умільці-краєзнавці» (керівник Ласицька О.Ю.) продавали браслети та брелоки зроблені власноруч. Не залишились в стороні і батьки, які вдома зробили солодкі смаколики, що теж продавилися на ярмарку. Зібрані кошти будуть передані на потреби військових. Віримо, що підтримка дітей додає сили солдатам захищати рідну землю від ворога.

 

Залишити відповідь