Досягнення

 

Список осіб,

які стали переможцями, призерами всеукраїнських заходів із туристсько-краєзнавчого напряму у 2017-2018 н.р. 

п/п

Прізвище, ім’я,

по батькові

учня

Заклад освіти,

клас

Підстава
1. Шнайдер

Богдан Ігорович

 

Учень 10 класу Здолбунівської  ЗОШ  І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської                                                                          районної ради

 

Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки III(Всеукраїнського)туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» від 08.02.2018р. №6-А.
2. Гнатюк

Світлана  Сергіївна

Учениця 11 класу Здолбунівської  ЗОШ  І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської                                                                          районної ради

 

Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки III(Всеукраїнського)туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» від 08.02.2018р. №6-А.
3. Артюхова

Катерина Юріївна

Учениця 10 класу Здолбунівської  ЗОШ  І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської                                                                          районної ради

 

Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки III(Всеукраїнського)туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» від 08.02.2018р. №6-А.
4. Кучубей

Дарина Андріївна

Учениця 10 класу Здолбунівської  ЗОШ  І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської                                                                          районної ради

 

Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки III(Всеукраїнського)туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» від 08.02.2018р. №6-А.
5. Кириєвська

Антоніна Олександрівна

Учениця 11 класу Здолбунівської  ЗОШ  І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської                                                                          районної ради

 

Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки III(Всеукраїнського)туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» від 08.02.2018р. №6-А.
6. Бєлова

Тетяна Олександрівна

Учениця 9 класу Здолбунівської  ЗОШ  І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної                                                                      ради

 

Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки III(Всеукраїнського)туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» від 08.02.2018р. №6-А.
7. Маєвський

Денис Ігорович

Учень 9 класу Здолбунівської  ЗОШ  І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської                                                                          районної ради

 

Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки III(Всеукраїнського)туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» від 08.02.2018р. №6-А.
8. Кухарчук

Денис Валерійович

Учень 9 класу Здолбунівської  ЗОШ  І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської                                                                          районної ради

 

Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки III(Всеукраїнського)туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» від 08.02.2018р. №6-А.
9. Племянник

Дмитро Михайлович

Учень 9 класу Здолбунівської  ЗОШ  І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської                                                                          районної ради

 

Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки III(Всеукраїнського)туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» від 08.02.2018р. №6-А.
10. Шокало

Іван Олександрович

Учень 9 класу Здолбунівської  ЗОШ  І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської                                                                          районної ради

 

Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки III(Всеукраїнського)туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» від 08.02.2018р. №6-А.
11. Гордійчук

Михайло Юрійович

Учень 9 класу Рокитнівського НВК  “Школа І-ІІІ ступенів-ліцей”

 

Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді  «Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»» від 15.03.2018 № 27-А.
12. Трохимчук

Володимир Панасович

Учень 9 класу Рокитнівського НВК  “Школа І-ІІІ ступенів-ліцей”

 

Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді  «Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»» від 15.03.2018 № 27-А.
13. Пахнюк

Ілля Ярославович

Учень 9 класу Рокитнівського НВК  “Школа І-ІІІ ступенів-ліцей”

 

Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді  «Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»» від 15.03.2018 № 27-А.
14. Пахнюк

Андрій Юрійович

Учень 9 класу Рокитнівського НВК  “Школа І-ІІІ ступенів-ліцей”

 

Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді  «Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»» від 15.03.2018 № 27-А.
15. Ковальчук

Олег Володимирович

Учень 9 класу Рокитнівського НВК  “Школа І-ІІІ ступенів-ліцей”

 

Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді  «Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»» від 15.03.2018 № 27-А.
16. Дем’янчук

Ілля Юрійович

Учень 8 класу Рокитнівського НВК  “Школа І-ІІІ ступенів-ліцей”

 

Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді  «Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»» від 15.03.2018 № 27-А.
17. Барановський

Дмитро Анатолійович

 

Учень 8 класу Мутвицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки III(Всеукраїнського)туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» від 08.02.2018р. №6-А.
18. Корнійчук

Андрій  В’ячеславович

Учень 8 класу Мутвицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки III(Всеукраїнського)туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» від 08.02.2018р. №6-А.
19. Корнійчук

Вікторія  Русланівна

Учениця 8 класу Мутвицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки III(Всеукраїнського)туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» від 08.02.2018р. №6-А.
20. Федорчук

Аліна Олександрівна

Учениця 6 класу Мутвицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки III(Всеукраїнського)туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» від 08.02.2018р. №6-А.
21. Федорчук

Вікторія Ігорівна

Учениця 6 класу Мутвицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки III(Всеукраїнського)туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» від 08.02.2018р. №6-А.
22. Федорчук

Ольга Ігорівна

Учениця 8 класу Мутвицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки III(Всеукраїнського)туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» від 08.02.2018р. №6-А.
23. Чугай

Ольга Анатоліївна

Учениця 8 класу Мутвицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки III(Всеукраїнського)туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» від 08.02.2018р. №6-А.
24.

 

Ікавчук

Анастасія

Володимирівна

Учениця 9 класу Рівненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-спеціалізована спортивна школа № 26 Рівненської міської ради Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки III(Всеукраїнського)туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» від 08.02.2018р. №6-А.
25. Яцук

Дарина Григоріївна

Учениця 9 класу Рівненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-спеціалізована спортивна школа № 26 Рівненської міської ради Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки III(Всеукраїнського)туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» від 08.02.2018р. №6-А.
26. Колодна

Катерина Ігорівна

Учениця 9 класу Рівненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-спеціалізована спортивна школа № 26 Рівненської міської ради Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки III(Всеукраїнського)туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» від 08.02.2018р. №6-А.
27. Дмитрієва

Анастасія Сергіївна

Учениця 9 класу Рівненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-спеціалізована  спортивна школа № 26 Рівненської міської ради Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки III(Всеукраїнського)туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» від 08.02.2018р. №6-А.
28. Маркіна

Дарина Анатоліївна

Учениця 7 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені В.Короленка Рівненської міської ради Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів “Край в якому я живу” від 22.03.2018р. №30-А
29. Шевчук

Анастасія Олегівна

Учениця 5 класу Синівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гощанської районної ради

 

Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів “Край в якому я живу” від 22.03.2018р. №30-А
30. Ковенько

Богдана Михайлівна

Учениця 10 класу Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів “Край в якому я живу” від 22.03.2018р. №30-А

 

Список осіб,

які стали переможцями, призерами всеукраїнського етапу

змагань, конкурсів, турнірів туристсько-краєзнавчого напрямку в 2016-17  н. р.

п/п

Прізвище, ім’я,

по батькові

учня

Навчальний заклад, клас Призове

місце

Назва конкурсу Підстава
1. Скочко Наталія

Василівна

Млинівська ЗОШ №3 І-ІІІ ст.

9 кл

Третє Всеукраїнський конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді  «Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»» від 27.02.2017 № 21-А.
2. Бучер Роман Петрович Млинівська ЗОШ №3 І-ІІІ ст.

10 кл

Третє Всеукраїнський конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді  «Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»» від 27.02.2017 № 21-А.
3. Каленюк Ірина Іллівна Млинівська гуманітарна гімназія

10 кл

Третє Всеукраїнський конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді  «Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»» від 27.02.2017 № 21-А.
4. Борсук Максим Володимирович Млинівська гуманітарна гімназія

9 кл

Третє Всеукраїнський конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді  «Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»» від 27.02.2017 № 21-А
5. Мах Дмитро Іванович Бокіймівська ЗОШ І-ІІІ ст.

9 кл

Третє Всеукраїнський конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді  «Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»» від 27.02.2017 № 21-А
6. Жемелко Денис Іванович Бокіймівська ЗОШ І-ІІІ ст.

9 кл

Третє Всеукраїнський конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді  «Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»» від 27.02.2017 № 21-А
7. Жемелко Максим Володимирович Бокіймівська ЗОШ І-ІІІ ст.

11кл

Третє Всеукраїнський конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді  «Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»» від 27.02.2017 № 21-А
8. Слепко Олеся Сергіївна Бокіймівська ЗОШ І-ІІІ ст.

11 кл

Третє Всеукраїнський конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді  «Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»» від 27.02.2017 № 21-А
9. Нерета Вікторія Володимирівна Бокіймівська ЗОШ І-ІІІ ст.

11 кл

Третє Всеукраїнський конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді  «Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»» від 27.02.2017 № 21-А
10. Лопуга Дмитро Віталійович НВК “Школа І-ІІІ ст.-ліцей”

с. Рокитно Рокитнівського району, 9 кл

Друге Всеукраїнський конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді  «Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»» від 27.02.2017 № 21-А.
11. Кушнір Володимир Миколайович НВК “Школа І-ІІІ ст.-ліцей”

с. Рокитно Рокитнівського району, 9 кл

Друге Всеукраїнський конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді  «Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»» від 27.02.2017 № 21-А.
12. Хомич Владислав Анатолійович НВК “Школа І-ІІІ ст.-ліцей”

с. Рокитно Рокитнівського району, 9 кл

Друге Всеукраїнський конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді  «Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»» від 27.02.2017 № 21-А.
13. Пахнюк Ілля Ярославович НВК “Школа І-ІІІ ст.-ліцей”

с. Рокитно Рокитнівського району, 9 кл

Друге Всеукраїнський конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді  «Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»» від 27.02.2017 № 21-А.
14. Трохимчук Володимир Панасович НВК “Школа І-ІІІ ст.-ліцей”

с. Рокитно Рокитнівського району, 7 кл

Друге Всеукраїнський конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді  «Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»» від 27.02.2017 № 21-А.
15. Супрунець Назар Юрійович НВК “Школа І-ІІІ ст.-ліцей”

с. Рокитно Рокитнівського району, 7 кл

Друге Всеукраїнський конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді  «Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»» від 27.02.2017 № 21-А
16. Ковалевич Олександр Вʼячеславович НВК “Школа І-ІІІ ст.-ліцей”

с. Рокитно Рокитнівського району, 7 кл

Друге Всеукраїнський конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді  «Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»» від 27.02.2017 № 21-А
17. Терещук Альона Михайлівна НВК “Школа І-ІІІ ст.-ліцей”

с. Рокитно Рокитнівського району, 7 кл

Друге Всеукраїнський конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді  «Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»» від 27.02.2017 № 21-А
18. Кириловець Світлана Борисівна НВК “Школа І-ІІІ ст.-ліцей”

с. Рокитно Рокитнівського району, 7 кл

Друге Всеукраїнський конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді  «Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»» від 27.02.2017 № 21-А
19. Гордійчук Анастасія Андріївна НВК “Школа І-ІІІ ст.-ліцей”

с. Рокитно Рокитнівського району, 7 кл

Друге Всеукраїнський конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді  «Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»» від 27.02.2017 № 21-А
20. Лозян Іван Миколайович НВК “Школа І-ІІІ ст.-ліцей”

с. Рокитно Рокитнівського району, 7 кл

Друге Всеукраїнський конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді  «Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»» від 27.02.2017 № 21-А
21. Марковець Сергій Васильович НВК “Школа І-ІІІ ст.-ліцей”

с. Рокитно Рокитнівського району, 7 кл

Друге Всеукраїнський конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді  «Про підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»» від 27.02.2017 № 21-А
22. Демидюк Максим

Володимирович

Млинівський районний центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді, член гуртка «Пішохідний туризм», 10 кл Третє Всеукраїнська краєзнавча експедиція учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки III(Всеукраїнського)туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» від 07.02.2017р. №14-А.
23. Барановський Дмитро Анатолійович КЗ «Рівненська обласна станція юних туристів» РОР, член гуртка «Сходинки краєзнавства»,

8 кл

Третє Всеукраїнська краєзнавча експедиція учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки III(Всеукраїнського)туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» від 07.02.2017р. №14-А.
24. Корнійчук Андрій В’ячеславович КЗ «Рівненська обласна станція юних туристів» РОР, член гуртка «Сходинки краєзнавства»

8 кл

Третє Всеукраїнська краєзнавча експедиція учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки III(Всеукраїнського)туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» від 07.02.2017р. №14-А.
25. Корнійчук Вікторія Русланівна КЗ «Рівненська обласна станція юних туристів» РОР, член гуртка «Сходинки краєзнавства»

8 кл

Третє Всеукраїнська краєзнавча експедиція учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки III(Всеукраїнського)туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» від 07.02.2017р. №14-А.
26. Федорчук Ольга Ігорівна КЗ «Рівненська обласна станція юних туристів» РОР, член гуртка «Сходинки краєзнавства»

8 кл

Третє Всеукраїнська краєзнавча експедиція учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки III(Всеукраїнського)туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» від 07.02.2017р. №14-А.
27. Чугай Ольга Анатоліївна КЗ «Рівненська обласна станція юних туристів» РОР, член гуртка «Сходинки краєзнавства»

8 кл

Третє Всеукраїнська краєзнавча експедиція учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки III(Всеукраїнського)туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» від 07.02.2017р. №14-А.
28. Войчук Юлія Вікторівна Член пошукового загону «Рівняночка», Рівненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-спеціалізована спортивна школа №26 Рівненської міської ради Друге Всеукраїнська краєзнавча експедиція учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки III(Всеукраїнського)туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» від 07.02.2017р. №14-А.
29. Семенович Яна Миколаївна КЗ «Рівненська обласна станція юних туристів» РОР, член гуртка «Історичне краєзнавство»

10 кл

Третє Всеукраїнська краєзнавча експедиція учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки III(Всеукраїнського)туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» від 07.02.2017р. №14-А.
30. Лисанець Христина Іванівна КЗ «Рівненська обласна станція юних туристів» РОР, член гуртка «Історичне краєзнавство»

6 кл

Третє Всеукраїнська краєзнавча експедиція учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки III(Всеукраїнського)туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» від 07.02.2017р. №14-А.
31. Тарасенко Ангеліна Андріївна КЗ «Рівненська обласна станція юних туристів» РОР, член гуртка «Історичне краєзнавство»

10 кл

Третє Всеукраїнська краєзнавча експедиція учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки III(Всеукраїнського)туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна» від 07.02.2017р. №14-А.
32. Бельвендер Максим Васильович КЗ «Рівненська обласна станція юних туристів» РОР, член гуртка «Велосипедний туризм» Третє Чемпіонат України серед юніорів з велосипедного туризму Протоколи змагань
33. Олексійчук Роза Петрівна Кз «Посягвівська ЗОШ І-ІІІ ст. Гощанського району, 9 кл Друге Всеукраїнський конкурс екскурсоводів музеїв навчальних закладів “Край в якому я живу” Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів “Край в якому я живу” від 23.03.2017р. №33-А
34. Афанасієва Яна Степанівна Вербська ЗОШ І-ІІІ ст. Дубенського району, 11 кл Друге Всеукраїнський конкурс екскурсоводів музеїв навчальних закладів “Край в якому я живу” Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів “Край в якому я живу” від 23.03.2017р. №33-А
35. Случик Наталія Сергіївна Городоцька ЗОШ І-ІІІ ст. Рівненського району, 11 кл Третє Всеукраїнський конкурс екскурсоводів музеїв навчальних закладів “Край в якому я живу” Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів “Край в якому я живу” від 23.03.2017р. №33-А
36. Павлюк Богдан Володимирович КЗ «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ст. «РОЛ» РОР, 10 кл Третє ХІ Всеукраїнський зліт юних туристів-краєзнавців Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки ХІ Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців” від

27.07. 2017р. №78-А

37. Денисюк Микита Ігорович КЗ «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ст. «РОЛ» РОР, 8 кл Третє ХІ Всеукраїнський зліт юних туристів-краєзнавців Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки ХІ Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців” від

27.07. 2017р. №78-А

38. Ярощук Андрій Сергійович Рівненська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, 8 кл Третє ХІ Всеукраїнський зліт юних туристів-краєзнавців Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки ХІ Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців” від

27.07. 2017р. №78-А

39. Гнатюк Світлана Сергіївна Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, 10 кл Перше ХІ Всеукраїнський зліт юних туристів-краєзнавців Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки ХІ Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців” від

27.07. 2017р. №78-А,

протоколи змагань

40. Шнайдер Богдан Ігорович Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, 9 кл Друге ХІ Всеукраїнський зліт юних туристів-краєзнавців Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки ХІ Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців” від

27.07. 2017р. №78-А,

протоколи змагань

41. Артюхова Катерина Юріївна Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, 9 кл Третє ХІ Всеукраїнський зліт юних туристів-краєзнавців Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки ХІ Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців” від

27.07. 2017р. №78-А

42. Кочубей Дарина Андріївна Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, 9 кл Третє ХІ Всеукраїнський зліт юних туристів-краєзнавців Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки ХІ Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців” від

27.07. 2017р. №78-А

43. Кириєвська Антоніна Олександрівна Здолбунівська гімназія, 10 кл Третє ХІ Всеукраїнський зліт юних туристів-краєзнавців Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Про підсумки ХІ Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців” від

27.07. 2017р. №78-А

44. Буцин Олександр Геннадійович Костопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 11 кл Третє Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») Протоколи конкурсів ІІІ (Всеукраїнського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура» – 2017: Слобідська Січ»
45. Вознюк Іван Васильович Костопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 11 кл Третє Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») Протоколи конкурсів ІІІ (Всеукраїнського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура» – 2017: Слобідська Січ»
46. Гореславець Валерія Володимирівна Костопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 11 кл Третє Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») Протоколи конкурсів ІІІ (Всеукраїнського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура» – 2017: Слобідська Січ»
47. Дулік Арсен Сергійович Костопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 11 кл Третє Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») Протоколи конкурсів ІІІ (Всеукраїнського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура» – 2017: Слобідська Січ»
48. Кундос Марія Олегівна Костопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 11 кл Третє Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») Протоколи конкурсів ІІІ (Всеукраїнського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура» – 2017: Слобідська Січ»
49. Нестерук Олексій Олегович Костопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 10 кл Третє Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») Протоколи конкурсів ІІІ (Всеукраїнського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура» – 2017: Слобідська Січ»
50. Сичик Владислав Васильович Костопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 11 кл Третє Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») Протоколи конкурсів ІІІ (Всеукраїнського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура» – 2017: Слобідська Січ»
51. Слободенюк Марта Сергіївна Костопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №4,10 кл Третє Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») Протоколи конкурсів ІІІ (Всеукраїнського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура» – 2017: Слобідська Січ»