Змагання зі спортивного туризму серед працівників освіти та ветеранів туристсько-краєзнавчого руху на Рівненщині

There are no images in this gallery.

            В рамках заходів по відзначенню 75-річчя заснування комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради з 03 по 06 червня 2015 року у лісовому масиві біля оз. Воронки Володимирецького району проведено обласні змагання зі спортивного туризму серед працівників освіти та ветеранів туристсько-краєзнавчого руху на Рівненщині. Ідея проведення цих туристичних змагань уперше була втілена в життя понад 30 років тому, в 1981 році. І, як виявилося, знайшлося чимало людей, які з радістю обміняли пасивне нудьгування на романтику туристичних походів.

У заході взяли участь 22 команди із 13 територій області, понад  200 учасників, серед них 11 команд працівників навчально-виховних закладів, 6 команд ветеранів та 4 команди працівників управлінь, відділів освіти.

Відділом освіти Володимирецької районної державної адміністрації на належному рівні проведено роботу з організації охорони правопорядку, погодження відповідних питань з органами лісової охорони і протипожежної безпеки, обладнання місць розташування наметових таборів. На урочистому відкритті змагань були присутні: начальник відділу загальної   середньої   та   дошкільної   освіти   управління  освіти  і  науки С. Сидорук, голова Володимирецької райдержадміністрації В. Хоружий, голова Володимирецької районної ради В. Ковенько, начальник відділу освіти Володимирецької райдержадміністрації А. Рижий.

Учасники зльоту змагалися на дистанціях з водного, велосипедного, пішохідного туризму, орієнтування на місцевості. І хоча проводяться вони щороку, такого ентузіазму в подоланні дистанцій, кількості учасників та глядачів, як цьогоріч, організатори не пам’ятають уже давно. Крім того, всі присутні могли ознайомитися з виставкою «Сторінками історії», присвячену 75-річчю заснування комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради.

Переможцями обласних змагань зі спортивного туризму серед працівників навчально-виховних закладів освіти стали:

І місце – команда Млинівського району;

ІІ місце – команда Дубенського району;

ІІІ місце – команда Рівненського району.

Переможцями обласних змагань серед працівників управлінь, відділів освіти визнано:

І місце – команда Рівненського району;

ІІ місце – команда Радивилівського району;

ІІІ місце – команда Дубенського району.

Переможцями обласних змагань серед ветеранів освіти стали:

І місце – команда Володимирецького району;

ІІ місце – команда Дубенського району;

ІІІ місце – команда Рівненського району.

Переможців та призерів змагань нагороджено грамотами та кубками управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації. Але переможених на зльоті не було! Прекрасна природа Сарненщини, голуба перлина Володимиреччини – озеро Воронки, позитивні  враження, нові знайомства – стали  неоціненною нагородою кожному учаснику змагань.

Залишити відповідь