Змагання зі спортивного туризму у залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини

There are no images in this gallery.

 

20-23 травня 2015 року на території Гощанського району у лісовому масиві поблизу дитячого закладу оздоровлення та відпочинку санаторного типу «Агатівка» комунальним закладом «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради було проведено змагання зі спортивного туризму у залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини. На відкритті змагань були присутні: начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки С. Сидорук, начальник відділу освіти Гощанської районної державної адміністрації О. Савонік.

У змаганнях взяли участь 130 осіб з 13 команд, які представляли Млинівський, Рівненський, Дубенський, Острозький, Березнівський, Гощанський, Костопільський, Рокитнівський, Дубровицький, Радивилівський, Демидівський райони, місто Рівне та комунальний заклад «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради. Змагання проводились на дистанціях «Крос-похід» та «Смуга перешкод» (зв’язки).

Переможцями та призерами змагань на дистанції «Смуга перешкод» серед зв’язок, які складалися з юнаків стали: Ревут Петро і Левчик Денис з команди Рівненського району, Панасюк Назар і Жданюк Володимир з команди Дубенського району, Антосюк Дмитро і Гичка Павло з команди Млинівського району , Серед змішаних зв’язок переможцями та призерами стали: Кот Микола і Коблюк Олена та Антонюк Микола і Карпюк Ірина з команди Дубенського району, Котбун Інна і Єремейчук Тарас з команди Рокитнівського району.

Переможцями та призерами змагань на дистанції «Крос-похід» стали команди Дубенського, Рівненського та Острозького районів.

Переможцем змагань зі спортивного туризму у залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини у загальнокомандному заліку стала команда Дубенського району, друге та третє місця вибороли команди Рівненського та Рокитнівського районів.Всі переможці та призери змагань були нагороджені кубками та дипломами управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.

Вдалому проведенню змагань сприяла підтримка адміністрації дитячого закладу оздоровлення та відпочинку санаторного типу «Агатівка». Належна організаційна робота з підготовки та проведення змагань зі спортивного туризму у залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини проведена комунальним закладом «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради.

Залишити відповідь