Обласний семінар відповідальних за музейну справу

28 лютого  2018 року на базі комунального закладу  «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради проведено обласний семінар відповідальних за музейну справу в управліннях освітою районних держадміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного значення, об’єднаних територіальних громадах області.

У роботі семінару взяли участь представники з 17 територій Рівненщини.

З вітальним словом до учасників заходу звернулась Брончук Н.О., заступник  директора комунального закладу «Рівненська обласна станція  юних туристів» Рівненської обласної  ради:

– Робота музею закладу освіти охоплює широкі науково-освітні, дослідницькі, естетичні та виховні завдання. Він є ефективним осередком навчання, відкриває великі можливості щодо організації туристсько-краєзнавчої роботи та національно-патріотичного виховання учнівської молоді,- наголосила вона у своєму виступі.

Про роль музею навчального закладу в підвищенні ефективності навчально-виховного процесу наголосила у своєму виступі Мінакова Н.Г., методист кабінету виховної роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної  освіти.

Про стан та перспективи розвитку музеїв у навчальних закладах області та підготовку пакету документів для взяття на облік шкільних музеїв, що відповідають вимогам Положення про музеї при закладах освіти, а також про підготовку документації шкільних музеїв для присвоєння та підтвердження  звання «Зразковий музей»,  ознайомила Мельничук В.В., завідуюча туристсько-краєзнавчим відділом  закладу.

В ході семінару присутні мали змогу поділитись власним досвідом, рекомендаціями, творчими напрацюваннями та отримати необхідну методичну допомогу.

Залишити відповідь