Обласний семінар для керівників гуртків військово-патріотичного спрямування

IMG 0335 IMG 0327 IMG 8948 IMG 8942 1 (2) IMG 0319 IMG 0321 IMG 8950 IMG 8928

21 лютого 2018 року комунальним закладом «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради було проведено обласний семінар для керівників  гуртків військово-патріотичного спрямування, які працюють за програмою гуртка «Джура». У семінарі, який складався з теоретичної та практичної частин, взяли участь понад 40 учасників. Метою семінару було вдосконалення стратегії патріотичного виховання в сучасних умовах, підвищення рівня організації ефективної роботи гуртків «Джура» та підготовки учнівських команд (роїв) до ІІ (обласного) етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

З вітальним словом до присутніх звернулась директор Рівненської обласної станції юних туристів Ольга Криж.

У вступній частині семінару методист комунального закладу Алла Карпюк наголосила:

– Завдяки дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура») відроджується справжнє українське коріння, а переймаючись духом козацтва ми маємо змогу привнести це в наші гурткові заняття. Якщо учні бачитимуть, що педагог і сам цим живе, це надихне і дітей бути патріотами своєї країни, а в подальшому її справжніми захисниками.

Особливу увагу на семінарі було приділено теоретичним та практичним турам консультативного практикуму з тактичної медицини, що тривали більше трьох годин. Провела його на волонтерських засадах інструктор з тактичної медицини Тетяна Воронцова, координатор ГО «Рівне-Такмед». Заняття мали за мету навчити присутніх наданню долікарської медичної допомоги в умовах військових дій та в мирний час.

У заключній частині семінару усі присутні мали змогу ознайомитись з новими Типовими правилами і умовами проведення змагань і конкурсів шкільного, І (районного (міського), ІІ (обласного ) і ІІІ (Всеукраїнського) етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»), розробленими Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді. Всі учасники активно долучились до обговорення цього документу та вирішили  внести пропозиції щодо зміни правил проведення обласного етапу гри «Джура».

 

Залишити відповідь