Обласний семінар з керівниками географічних та геологічних гуртків

На виконання наказу управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 16.02.2015 №74 «Про проведення обласного семінару з керівниками геологічних та географічних гуртків» 25 лютого 2015 року КЗ “Рівненська обласна станція юних туристів“ Рівненської обласної ради проведено обласний семінар з керівниками гуртків географічного та геологічного спрямування.У роботі семінару взяли участь 26 чоловік, представники 13 територій Рівненщини.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся Григор В.М., директор комунального закладу „Рівненська обласна станція юних туристів” Рівненської обласної ради, який ознайомив всіх присутніх з порядком організації та проведення обласних масових заходів з учнівською молоддю у 2015 році.

Перед учасниками семінару виступили: Брончук Н.О., заступник директора комунального закладу „Рівненська обласна станція юних туристів” Рівненської обласної ради, яка звернула увагу присутніх на важливість питання організації пошуково-краєзнавчої роботи з учнівською і студентською молоддю області та ефективність діяльності географічних та геологічних гуртків, Євпак Р.Л., завідувачка методичного відділу комунального закладу „Рівненська обласна станція юних туристів” Рівненської обласної ради, яка поінформувала про порядок формування збірника геолого-краєзнавчих маршрутів „Туристські шляхи Рівненщини ” та його актуальність у роботі по національно-патріотичному вихованню гуртківців.

Керівник гуртків комунального закладу „Рівненська обласна станція юних туристів” Рівненської обласної ради, кандидат технічних наук, старший викладач НУВГП Ігнатюк Р.М., ознайомив присутніх з порядком проведення олімпіади юних геологів у 2015році та надав практичні рекомендації щодо підготування до неї.
Григор Л.М., методист комунального закладу „Рівненська обласна станція юних туристів” Рівненської обласної ради поінформувала учасників семінару з рейтингом участі в геологічній олімпіаді та обласних змаганнях з польових геологічних досліджень за попередні 10 років та з умовами проведення обласної олімпіади юних геологів у 2015 році. Присутні мали змогу поділитись власним досвідом, методичними рекомендаціями та творчими напрацюваннями, які застосовують для підготовки команд юних геологів.

Завідувачка краєзнавчого відділу комунального закладу „Рівненська обласна станція юних туристів” Рівненської обласної ради Мельничук В.В., ознайомила учасників семінару з програмою та умовами проведення XVII обласного зльоту юних туристів-краєзнавців та звернула увагу на зміни до його проведення у 2015 році.
Карпюк А.Ф., методист краєзнавчого відділу комунального закладу „Рівненська обласна станція юних туристів” Рівненської обласної ради провела аналіз вимог та надала методичні рекомендації щодо оформлення робіт для Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько – краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування „Мій рідний край”.

Завершився семінар творчими майстернями керівників гуртків геологічного та географічного профілю та наданням необхідних методичних матеріалів всім бажаючим.

Залишити відповідь