Обласні змагання з польових геологічних досліджень-2018

IMG 0886
IMG 0886
Aperture: 3.4Camera: Canon PowerShot SX530 HSIso: 125Orientation: 1
« 1 of 10 »

З 26 по 29 квітня 2018 року у лісовому масиві поблизу с. Залісся, Здолбунівського району комунальним закладом «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради було проведено обласні змагання з польових геологічних досліджень. До їх організації та проведення долучились  провідні геологи Рівненщини, працівники Національного університету водного господарства та природокористування: кандидат технічних наук, доцент Козяр Віктор Олександрович, кандидат технічних наук, старший викладач Стадник Олександр Святославович, кандидат технічних наук, доцент Ігнатюк Роман Михайлович.

За перемогу змагалося 8 команд, всього –  64 учасники.

«Проведення обласних змагань з польових геологічних досліджень у нас вже стало традиційним. Як свідчить досвід, такий захід є ефективним не лише у профорієнтації  школярів, а й залучає та активізує їх до природоохоронної діяльності та краєзнавчої роботи. Крім визначення кращих юних геологів,  ми маємо  нагоду зібрати та обмінятися кращим довідом роботи у цьому напрямку» – зазначила координатор заходу Григор Леся Михайлівна, методист методичного відділу Рівненської обласної станції юних туристів.

 

Переможцями змагань з польових геологічних досліджень стали:

І місце – команда Клесівської ОТГ ( керівник Абрамчук А.Й.);

ІІ місце – команда м. Рівне ( керівник Волненко С.О.) ;

ІІІ місце – команда Млинівської ОТГ ( керівник Бережна Л.Л.) .

Команди-переможці були нагороджені грамотами, дипломами  та призами управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.

Юні туристи вели польові геологічні дослідження

Залишити відповідь