про проведення навчально-тренувального збору по підготовці збірної команди Рівненської області до участі у Кубку України з лижного туризму серед юніорів

DSC04821
DSC04821
Aperture: 5.6Camera: DSC-P200Iso: 100Orientation: 1
« 1 of 9 »

 

З 16 по 21 грудня 2016 року в смт. Славське Львівської області комунальним закладом «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради було проведено навчально-тренувальний збір по підготовці збірної команди Рівненської області до участі у Кубку України з лижного туризму серед юніорів. До складу команди входили гуртківці обласної станції юних туристів з Рівненського району (Оржівський НВК «Школа-колегіум»), Рокитнівського району (Боровська ЗОШ І-ІІІ ст.), Дубенського району (Стовпецька ЗОШ І-ІІІ ст.), Острозького району (НВК «Межиріцька ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»).

Під час проведення навчально-тренувального збору юні спортсмени відпрацьовували техніку володіння лижами – швидкісні спуски, підйоми, транспортування потерпілого, а також техніку подолання природних перешкод за допомогою спеціального туристського спорядження.

Збір проводився з метою якісної підготовки команди до участі у Кубку України з лижного туризму серед юніорів, який відбудеться у січні 2017 року на теренах Волинської області.

Збір проводився під керівництвом директора комунального закладу «Рівненська  обласна  станція  юних  туристів»    Рівненської    обласної   ради

В. Григора,     методиста   Ф. Левчука,     керівників    гуртків   І. Кравця    та  Ю. Вербіцького.

Медичне обслуговування навчально-тренувального збору забезпечував Онищук І.М. – майор, начальник пункту охорони здоров’я АРЗ СП ГУ ДСНС України в Рівненській області.

 

 

Залишити відповідь