Про проведення обласного семінару-практикуму з керівниками гуртків військово-патріотичного виховання

З 3 по 5 травня 2018 року на території Дубровицького району в урочищі «Курашські гори» комунальним закладом «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради  було проведено обласний семінар-практикум з керівниками гуртків військово-патріотичного виховання, які працюють за програмою «Джура». До участі у ньому долучилось більше 40 педагогів області. Семінар став складовою частиною військово-патріотичного вишколу для дітей та дорослих під час міжрайонного етапу гри «Джура-прикордонник», у якому змагалися представники військово-патріотичних гуртків Дубровицького, Рокитнівського та Зарічненського районів.

Відповідно до  програми семінару було проведено інструктивно-методичні заняття з конкурсу «Впоряд» та теоретичний і практичний тури консультативного практикуму з тактичної медицини. Учасники семінару, проживаючи впродовж трьох днів у польових умовах, мали можливість спостерігати за  проведенням гри, брати участь у суддівстві окремих етапів та нарівні з дітьми позмагатися у тактичній грі на місцевості «Козацькими стежками».

«Проведення таких заходів є дієвою формою активізації роботи в напрямку національно-патріотичного виховання учнівської молоді, організації дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в начальних закладах області», – підсумовує координатор заходу, методист Рівненської обласної станції юних туристів Алла Карпюк.  Інформація, отримана учасниками семінару стане в нагоді педагогам у підготовці та проведенні шкільного, І (районного/міського) та при підготовці роїв-переможців до участі у II (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

 

 

 

 

Залишити відповідь