Про проведення обласної семінар-наради

30 січня 2018 року на базі комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради (вул.В.Чорновола, 74, м. Рівне) було проведено обласну семінар-нараду відповідальних за туристсько-краєзнавчу роботу органів управління освітою районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад області, директорів профільних або комплексних позашкільних навчальних закладів та відповідальних за національно-патріотичне виховання учнівської молоді, проведення гри «Сокіл» (Джура) із теми «Туризм і краєзнавство як ефективні засоби національно-патріотичного виховання дітей та молоді». Всього – 35 учасників семінару, представники 16-ти територій Рівненщини,

З вітальним словом до учасників семінару-наради звернулись Черній Алла Леонідівна, ректор РОІППО, голова постійної комісії Рівненської обласної ради з гуманітарних питань та Криж Ольга Василівна, директор комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради.

Ровкач Ангеліна Василівна, головний спеціаліст відділу виховної роботи та соціального захисту дітей  управління  освіти і науки облдержадміністрації акцентувала увагу присутніх на реформах, що відбуваються в освіті. До проблем організації військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та Спартакіади школярів, які виникають в умовах адміністративно-територіальної реформи в області у своєму виступі звернувся Сидорук Святослав Миколайович, начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки облдержадміністрації .

Про програмне забезпечення та організацію роботи туристсько-краєзнавчих гуртків у позашкільних закладах області інформувала Брончук Наталя Олександрівна, заступник директора Рівненської обласної станції юних туристів.

Жваве обговорення та практичний інтерес в учасників семінару викликали такі актуальні питання, як підсумки участі в туристсько-спортивних і краєзнавчих заходах у 2017 році та плани по їх проведенню у 2018 році. В заключній частині семінару-наради присутні мали змогу обмінятись практичним досвідом та думками, щодо ефективної організації туристсько-краєзнавчої роботи в умовах державних реформ.

Завершився семінар нагородженням грамотами управління освіти і науки Рівненської обласної адміністрації переможців обласних  етапів  Всеукраїнських експедицій «Моя Батьківщина Україна»  та «Мій рідний край»

 

Залишити відповідь