Конкурс декламаторів творів Т.Шевченка

06 березня 2019 року відбувся конкурс декламаторів творів Т.Шевченка: «І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь», учасниками якого стали гуртківці комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради.

Участь в конкурсі взяли 40 учасників, які на високому емоційному, творчому рівні представили різні за жанровою тематикою твори великого Кобзаря (керівники:Андреюк Н.І., Біссерова Л.Б., Казккова Н.В., Мельничук В.В.). Діти з великим захопленням послухали «Заповіт» Т.Шевченка на англійській мові у виконанні гуртківця Анісімовця Владислава (керівник Біссерова Л.Б).

Окрім того, учасники заходу познайомились з життєвим та творчим шляхом Кобзаря, прослухали пісні на вірші Т.Шевченка, а також мали змогу передивитись фільм про перебування Т.Шевченка- художника на Рівненщині та  познайомились із серією картин «Живописна Україна», на яких відображено історичні місця Рівненщини, які побачив митець під час  перебування в Археографічній експедиції, яка займалася вивченням старожитностей України.. 

Учасники заходу в черговий раз переконались у геніальності  селянського сина, у невмирущій силі його поетичного та пророчого слова