«Посвята в юні туристи»

30 вересня 2018 року в лісовому масиві поблизу с.Грушвиця Рівненського району комунальним закладом «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради до Всесвітнього Дня туризму традиційно було проведено масовий захід «Посвята в юні туристи». Учасниками були більше 150 гуртківців із м. Рівного та різних куточків Рівненської області.

До програми заходу долучилися війська оперативного командування «Захід», які продемонстрували сучасне озброєння, військову техніку та елементи рукопашного бою і бойових спец ефектів. Цей показовий виступ мав за мету  формування у дітей національної і громадянської свідомості та популяризації Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»).

Крім того, юні туристи-краєзнавці вчилися долати туристсько-спортивну смугу перешкод,організовувати туристський бівуак, брали участь у туристській естафеті та провели традиційний ритуал «Посвята в туристи».

На завершення, учасники заходу відвідали пам’ятку археології місцевого значення – староруське городище Х-ХІ ст. с.Грушвиця Рівненського району Рівненської області.