Заходи до Дня писемності

Протягом листопада 2018 року комунальним закладом «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради в рамках заходів до Дня української мови та писемності було проведено туристсько-краєзнавчі подорожі  за маршрутом м. Рівне – м. Острог –  с. Гільча – м. Рівне  для 150 гуртківців закладу.

Екскурсія музеями Книги та друкарства, Острозьким замком  познайомила дітей  з історією друкарства, пам’ятками історії, культури та архітектури середньовіччя.

Ще одним цікавим об’єктом подорожі стало відвідування джерела Святого Миколая, яке розташоване в с.Гільча Здолбунівського району. Гуртківці познайомились з легендою виникнення джерела та дізнались про унікальні цілющі властивості води, відомі ще з минулих століть. Так напитися води до с. Гільча приїжджали князі Любарт та Василь-Костянтин Острозький. Був тут і український гетьман Богдан Хмельницький. Не оминули джерела і письменники Тарас Шевченко, Іван Нечуй-Левицький, Михайло Коцюбинський, Улас Самчук та Олесь Гончар.

Туристсько-краєзнавчі подорожі стали не лише пізнавальними, а й подарували  дітям багато приємних, позитивних вражень та емоцій.