Зображення

Спортивне орієнтування

There are no images in this gallery.

Всеукраїнська екологічна акція «Зробимо Україну чистою разом»

  IMG_0018 04 06 05 IMG_0023  03  01

Вже традиційно, до настання перших теплих днів, юні туристи комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради планують свої подорожі та походи. Цього року членами гуртка “Юні туристи-краєзнавці” (керівник Копил Анна Андріївна) було вирішено не тільки побувати у мальовничому куточку Костопільщини та відвідати славнозвісну пам’ятку природи «Базальтові стовпи», але і долучитись до всеукраїнської екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом».

30-метрові базальтові стовпи поблизу села Базальтове, що зовні нагадують закам’янілий водоспад та пейзажі смарагдово-блакитного Базальтового озера із острівцем з романтичною назвою «Острів кохання» вже для багатьох рівнян та гостей Рівненщини стали улюбленим місцем відпочинку, адже більше таких в Європі немає – це справжнє чудо природи!

Але наших гурківців чекали зовсім не такі привабливі картинки, як в туристичних путівниках! Гори сміття, пластик , скло … З року в рік ця територія все більше «обростає» смітниками. Та найсумніше в тому, що все це «багатство» ми передаємо нашим нащадкам, якщо врахувати, що пластикова пляшка залишиться сміттям на 300 років. Сьогодні вже стає зрозуміло, що підтримка екологічного балансу в природі пов’язана з підвищенням рівня громадської екологічної свідомості та екологічної культури . І чим раніше починається формування екологічної культури, тим вище ефективність екологічного виховання.

Завдяки злагодженій роботі педагогічного колективу та гуртківців станції юних туристів було ліквідовано три сміттєзвалища, внаслідок чого зібрано більше 10 мішків побутових відходів. А як нагадування про необхідність підтримування чистоти та порядку, було вирішено залишити всім подорожуючим табличку: «Не сміти – Україна починається з тебе» . Дуже надіємось, що нас підтримають!

IMG_0011IMG_9984IMG_0022

Лісові канікули

На канікулах ми не скучаємо

З 30 по 31 жовтня 2015 року у лісовому масиві поблизу смт.Оржів Рівненського району комунальним закладом «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради було проведено відкриті змагання зі спортивного орієнтування «Лісові канікули 2015».

У змаганнях взяли участь понад 170 чоловік, які представляли команди гуртків комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради з м. Рівного, Рівненського, Дубенського, Рокитнівського, Гощанського,  Здолбунівського районів, команди Рівненських ЗОШ № 17, ЗОШ № 8 та №23, Дубенського міського будинку школяра, Дубенської районної станції юних туристів, Волинського обласного центру туризму, спорту та екскурсій.

Змагання проводилися на середніх та коротких дистанціях у восьми вікових групах.

За результатами дводенної боротьби переможцями змагань в різних вікових групах стали Приходчук Анастасія, Жданюк Володимир з Дубенської районної станції юних туристів, Савенко Катерина, Петрик Олег, Якименко Любов члени команди комунального bluehost优惠码 закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради, Волощук Богдан, Кричильський Максим представники Оржівського НВК «Школа-колегіум», Турчинський Юрій з Здолбунівської ЗОШ № 3, Делейчук Катерина з команди Рокитнівського району.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями, дипломами комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради.