«Джура-прикордонник»-2018 стартувала на Рівненщині

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Джура» набирає на Рівненщині все більшого розмаху. На місцевому рівні такий захід проводиться вперше в Україні та направлений на згуртування української молоді навколо ідеї державотворення і захисту територіальної цілісності України.

Впродовж трьох днів, з 3 по 5 травня 2018 року, на території Дубровицького району в урочищі «Курашські гори» проходив міжрайонний  етап гри «Джура» за напрямком «Джура-прикордонник», у якому взяли участь 13 роїв із трьох прикордонних районів Рівненщини: Дубровицького, Рокитнівського та Зарічненського. Крім того, з метою практичної та ефективної допомоги організації дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в районах, паралельно було проведено обласний семінар-практикум для керівників гуртків військово-патріотичного виховання, які працюють за програмою «Джура», а це понад 40 педагогів.

За  результатами змагань від прикордонних районів Рівненщини право на участь у Всеукраїнському вишколі “Джура-Прикордонник – 2018” у серпні на Львівщині, вибороли рої:

– “Поліська Січ” – від Дубровицького району;

– “Полюховичі Серницькі” – від Зарічненського району;

– “Вільні Люди” – від Рокитнівського району.

Загальне керівництво та методичний супровід заходів було надано комунальним закладом «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради. Вагомий вклад у  підготовку та втілення виховних завдань двох заходів внесли громадські організації, які були залучені до проведення заходу: ГО «Рівне-Такмед», Рівненський кіш Українського вільного козацтва імені Северина Наливайка, Рівненська обласна федерація козацького бойового гопака «Спас».

http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/37404

08.05.2018

 

 

 

 

 

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/main/ua/news/detail/52231.htm

2 травня 2018
Школярі прикордонних районів Рівненщини пройдуть патріотичний вишкіл

Перші в Україні районні етапи Всеукраїнського проекту «Джура-Прикордонник» відбудуться  поблизу села Кураш Дубровицького району (урочище «Курашські гори»)

Школярі прикордонних районів Рівненщини розпочали патріотичний вишкіл

Підсумки військово-патріотичної гри «Джура-Прикордонник»

http://rss.novostimira.com/n_9267453.html03-05-2018

На Рівненщині розпочинається військово-патріотична гра «Джура-Прикордонник»

Перші в Україні районні етапи Всеукраїнського проекту «Джура-Прикордонник» відбудуться поблизу села Кураш Дубровицького району (урочище «Курашські гори»)…..

 

https://zik.ua/news/2018/05/03/na_rivnenshchyni_rozpochynaietsya_viyskovopatriotychna_gra_1316491

четвер, 3 травня, 2018, 9:35 Регіони

На Рівненщині розпочинається військово-патріотична гра «Джура-Прикордонник»

Перші в Україні районні етапи Всеукраїнського проекту «Джура-Прикордонник» відбудуться поблизу села Кураш Дубровицького району (урочище «Курашські гори»).

 

«Джура-Прикордонник»

 

Школярі прикордонних районів Рівненщини пройдуть патріотичний вишкіл

http://www.dubrrda.gov.ua/3868-vdkrito-gru-dzhura-na-dubrovichchin.html

Відкрито гру “Джура” на Дубровиччині

03 травня 2018

Відкрито гру "Джура" на Дубровиччині

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь