Обласний семінар зі спортивного туризму і орієнтування у залік обласної Спартакіади школярів

11 квітня 2019 року на базі комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради було проведено обласний семінар з керівниками команд обласних змагань зі спортивного туризму і орієнтування у залік обласної Спартакіади школярів та з керівниками команд, учасниць обласного зльоту юних туристів-краєзнавців. На семінар прибуло  37 учасників, які представляли 27 територій Рівненщини.

         З вітальним словом  до учасників семінару звернулась Криж Ольга Василівна, директор комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради.

         Черній Алла Леонідівна, ректор РОІППО, голова постійної комісії Рівненської обласної ради з гуманітарних питань, яка наголосила про стратегічні напрямки розвитку позашкільної освіти в умовах реалізації нового Закону про освіту.

        Брончук Наталія Олександрівна, заступник директора  з навчально-виховної роботи комунального закладу «Рівненська обласна станція  юних туристів» Рівненської обласної ради, яка розповіла про організацію і проведення обласного зльоту юних туристів-краєзнавців.

         Лебедюк Тетяна Вікторівна, завідувач організаційно- масового відділу комунального закладу  «Рівненська обласна станція  юних туристів» Рівненської обласної ради, яка ознайомила з попередніми умовами проведення обласних змагань зі спортивного туризму, спортивного орієнтування в залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини.                                                                                              

Завершився семінар практичним заняттям, яке для учасників семінару провели представники Державної служби надзвичайних ситуацій. Зокрема, представили зразки спецтехніки у ДСНС та її застосування на практиці. Практичний психолог познайомив із видами психологічних травм та методами їх вирішення. Тренери ДСНС познайомили із практичними методами надання долікарської допомоги під час укусів комах, травм, кровотеч.