Туристсько-краєзнавча подорож м.Дубно

    Відповідно до плану роботи комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради та в рамках Міжнародного дня пам’ятників та історичних місць в період з 06 по 10 квітня 2019 року відбулися три туристсько-краєзнавчі подорожі за маршрутом Рівне-Дубно-Рівне під керівництвом керівників гуртків Біссерової Л.Б., Брончук О.Р., Єлди Н.А. та Мельничук В.В., в яких взяли участь 78 гуртківців – вихованців комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради. 
Діти мали змогу відвідати та познайомитись із хранителем незліченних багатств прославленого роду Острозьких, резиденцією впливових князів Заславських, Сангушків, Любомирських, який здавна привертав до себе увагу завойовників Волинських земель. Дізнались, що поважний замок зі своїми кам'яними бастіонами, сторожовими вежами і глибокими ровами багато століть залишався недоступним для татарських копій, козацьких шабель і шведських гармат. Гуртківці побачили широкі і розгалужені підземні ходи, які пов'язували Дубенський замок з містом і околицями, які згадуються в гоголівської повісті «Тарас Бульба». 
Екскурсанти побували в трохи похмурих приміщеннях палацу з низькими, арочними стелями де побачили виставку обладунків і зброї, харчової провізії. Відвідали експозиції у палаці Любомирських, який був побудований у другій половині 18 століття та познайомились з розміщеними тут багатими колекціями портретів та розважились в кімнаті кривих дзеркал.
Гуртківці закладу позашкільної освіти не лише отримали нові знання, а й отримали багато позитивних вражень від туристсько-краєзнавчої подорожі.